Hoppa till sidans innehåll

Träningsgrupper VT17

2017-01-02 12:04
  • Uppdaterad: 2017-06-16 09:16

Här är grupperna för VT17, om ni saknas i listan eller om ni vill träna mer/mindre så hör av er till This is a mailto link med era åsikter så ska jag försöka göra det så bra som möjligt för alla! Första träningen är 9e Januari. Söndagsgrupperna är nu tillagda och ni hittar dem längre ned! 


Mån 17.15-18.30 Celina Kentällä, Ebba Graeske, Frida Harila, Tove Juhlin, Linnea Drugge, Peter Parkkila, Philip Mallfors, Viktoria Lundqvist, Sardar Dadali
18.30-19.30 Maya Simu Fredriksson, Tobias Brännström, Axton Brevemark, Saga Kosak, Malte Granberg, Johanna Lindström, Johan Sundin, Noa Spinord, Isak Ek.
19.30-21.00 Edvin Rehult, Fred Sundström Kanon, Maria Morales, Michel Cervantes, Sasha, Slexander Hellgren, Anton Lejon.

Tis 16.00-17.00 Axel Sundström, Liam Sundström, Martin Carlsten, Oscar Simu Fredriksson.
17.00-18.00 Benjamin Tardén, Josef Ruthfors, Axel Sundström, Liam Sundström, Martin Carlsten, Oscar Simu Fredriksson.
18.00-19.00 Anton Lejon, Anton Rehult, Edvin Rehult, Peter Parkkila, Philip Mallfors, William Blomberg, Alexander Hellgren.
19.00-20.00 Cathrin Mallfors, Svetlana Augustsson, Jeanette, Lena, Shiler, Sara Nordström, Bettan L-Litorin, Kevin Miguelez, Ida Luther Wahlin
20.00-21.00 Stefan Olsson, Åse Juhlin, Anna Sivlér, Jenny.

Ons 16.15-17.15 Celina Kentällä, Ebba Graeske, Frida Harila, Tove Juhlin, Axel Sundström, Oscar Simu Fredriksson, Liam Sundström, Martin Carlsten.
17.15-18.15 Celina Kentällä, Ebba Gaeske, Frida Harila, Tove Juhlin, Philip Mallfors, Peter Parkkila, Linnea Drugge, Viktoria Lundqvist.
18.15-19.30 Dana Svensson, Emely Bergdahl Lugnet, Albin Hedkvist, Elliot Hedlund.
19.30-21.00 Michel Cervantes, Fred Sundström Kanon, Maria Morales, Edvin Rehult, Sasha, Alexander Hellgren, Anton Lejon

Tors 16.15-17.15 Alice Wittika, Elsa Andersson, Johanna Lindström, Olle Sandström, Albin Wollbrandt, Isak Ek.
17.15-18.30 Axel Sundström, Martin Carlsten, Liam Sundström, Oscar Simu Fredriksson.
18.30-20.00 Anton Lejon, Lars Lindström, Mikael Carlsten, Daniel Sundström, Alexander Hellgren, Jonas Rydberg, Johan Granberg, Hendrik Visser.
20.00-21.00 Alexander Hellgren, Anna Lindblom, Jasmine Torki, Anton Lejon, Elizabeth Simu, Linnea Drugge, Viktoria Lundqvist, Maria Morales, Edna Spahic.Anton Lejon, Lars Lindström, Mikael Carlsten, Daniel Sundström, Alexander Hellgren, Jonas Rydberg, Johan Granberg, Hendrik Visser.

Fre 16.15-17.30 Olle Sandström, Albin Wollbrandt, Alice Wittika, Elsa Andersson, Jonathan Eriksson, Johan Johansson Bengtsson
17.30-19.00 Dana Svensson, Celina Kentällä, Frida Harila, Tove Juhlin, Ebba Graeske, Smilla Juhlin, Selena, Matilda Eriksson.

SÖNDAG:

10:00-11:00
Johan Johansson-Bengtsson
Vincent Seger
David Lejon
Phoenix Eriksson
Melker Häggroth
Rasmus Eriksson
Elis Hulten
Filip Torneus
Frida Niska
Juliana Hedlund
Carin Larsson
Liam Palmgren
(Alexandra Byströms son)

11:00-12:00
Emelie Sundström
Liv Gabrielsson Philips
Pim Nilsson Lindh
Martina Häggroth
Arvid Boström
Oliver Lundgren
Gustav Hulten
Matheo Hedlund
Cécile Sundberg
Ellen Niska
Liv Lindbäck
Frej Granberg
Tilde Sundström-Kanon
Melker Sundström-Kanon
Kalle Andersson
(Olga Augustssons son)

13:00-14:00 (Grupp 1)
Thor Paananen-Sjöros
Frank Lindgren
Olle Romfelt
Jack Wiklander
Edvin Nordbrandt
Noah Lundgren
(Bo ledens yngsta)

13:00-14:00 (Grupp 2)
Thea Lundgren
Amanda Alm
Tilde Engdahl
Filippa Lindholm
Maya Wolfe
Jonathan Eriksson
Maja Sundberg

14:00-15:00
Emelie Bergdahl
Smilla Juhlin
Emma Rönn
Matilda Eriksson
Josef Rutfors
Josef Olsson
Anton Sundelin
Oskar Sundelin
Selena Millan
Anahit Avetisyan
Skribent: Philiph Lundberg
Epost: This is a mailto link





 

heri

golvlaggarna

nord-chark

 Ange alt-text här.

Bildresultat för swesum logga

Postadress:
Luleå TK - Tennis
Arcusvägen 59
97594 Luleå

Kontakt:
Tel: 0920250428
E-post: This is a mailto link

Se all info